درباره کنفرانس

 

  

 

کنفرانس انرژی‌های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران اولین بار در اسفند ماه 1388 دردانشگاه بیرجند به منظور ایجاد فرصتی مناسب جهت تبادل نتایج دستاوردهای علمی در این دو حوزه برگزار گردید و در همان زمان دبیرخانه دائم آن با دبیری آقای دکتر آقا ابراهیمی در دانشگاه بیرجند شکل گرفت.

پس از تشکیل دبیرخانه دائم، دانشگاه‌های تهران، اصفهان، فردوسی، گیلان و شهیدمدنی به ترتیب کنفرانس‌های ملی دوم تا ششم را برگزار نمودند.

اینک هفتمین کنفرانس از این سری کنفرانس‌ها در سطح بین المللی با عنوان کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران در 23-21خردادماه سال 1398 توسط پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد گردید.

شرکت مادر تخصصی توانیر، سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق(ساتبا)، پژوهشگاه نیرو، گروه صنعتی مپنا در کنار دانشگاه شهید بهشتی از دیگر برگزارکنندگان این رویداد مهم علمی و صنعتی خواهند بود.

این کنفرانس با حضور پژوهشگران و شرکت های داخلی و خارجی و با حمایت دانشگاه ها و سازمان های مرتبط با این حوزه و با شعار "انرژی پاک برای ایران پاک" برگزار خواهد گردید.

در این کنفرانس ضمن سخنرانی برخی پژوهشگران خارجی، مقاله های علمی پذیرفته شده، کارگاه های آموزشی ،مسابقه ایده های برتر و نمایشگاه دستاوردهای فناورانه و صنعتی شرکت های داخلی و خارجی ارایه خواهد گردید.

علاقمندان به ارائه مقاله، یا ارائه دستاوردهای فناورانه خود در قالب کارگاه آموزشی، ویا معرفی محصولات و توانمندی‌های فنی در غرفه‌های نمایشگاهی این کنفرانس می توانند با ثبت نام در وبگاه کنفرانس موارد مورد علاقه خود را از طریق کارتابل اختصاصی پی‌گیری نمایند.